Ciągniki od Ursusa – co sądzą o nich rolnicy?

Firma Ursus jest jedną z najczęściej spotykanych marek maszyn rolniczych na polskiej wsi. Rolnicy mają o niej bardzo dobre opinie. Ursus przez lata produkuje popularne ciągniki Rolnicy często korzystają na przykład z z ciągników Ursus C-330, a także Ursus C-360.

Ciągnik Ursus C-330

Ursus C-330 może osiągać do 30 km/h. Maszyna posiada dwucylindrowy silnik, który potrafi bardzo wydajnie pracować. Jest to ważne dla każdego rolnika. Ursus C-330 posiada bezramową konstrukcję, a także napęd na tylną oś. Ciągnik ma suche sprzęgło. Warto również zaznaczyć, że ciągnik posiada 308 centymetrów długości oraz 159 centymetrów szerokości.

Opinie rolników

Polska wieś od lat związana jest z maszynami od Ursusa. Przedsiębiorstwo w dużej mierze przyczyniło się do mechanizacji polskiego rolnictwa. Rolnicy doceniają ciągniki Ursus, w tym ciągnik Ursus C-330 za dużą wytrzymałość. Duża grupa rolników zwraca również uwagę na to, że dużym ogromnym pojazdów od Ursusa jest łatwa dostępność części.

Części Ursus C-330 – dobra jakość

Oryginalne części od Ursusa charakteryzują się wysoką jakością. Możemy na nich polegać. Jeśli zamontujemy je w naszym ciągniku, posłużą nam przez wiele lat. Dlatego warto wybierać oryginalne części Ursus. Ich zamienniki mogą się szybciej zużywać. Co za tym idzie, będzie je trzeba częściej wymieniać. Naraża to więc rolnika na niepotrzebne duże koszty. To, że za część, która nie jest oryginalna zapłacimy trochę mniej, nie oznacza więc, że powinniśmy je wybierać. Finalnie kupując tanie części z niepewnych źródeł wydamy więcej. Zmarnujemy też sporo czasu.

Części Ursus C-330 – gdzie zamawiać?

Jeśli mamy zaufanego mechanika, który dokonuje dla nas przeglądu maszyny, to on będzie zamawiał części Ursus C-330. Mechanicy mają swoje zaufane miejsca. Często mają też zniżki u dostawców, z racji tego że na ogół zamawiają o wiele więcej części niż przeciętny rolnik. Części Ursus C-330 możemy również zamawiać w sklepach internetowych. Cieszą się one z roku na rok coraz większym zainteresowaniem rolników. W sklepach internetowych znajdziemy szeroki asortyment. Możemy również liczyć na szybką dostawę zamówionych produktów.

Części Ursus C-330 znajdziesz na przykład na stronie https://sklep-rolnicze.eu


Comments are Closed

© 2023: Budowa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress