Blachodachówki do budowy domu

daszek dwuspadowy

Blacho dachówka to specyficzna forma pokrycia dachowego która jest naturalnym następcą pokryć dachowych wykonanych z klasycznych materiałów, takich jak ceramika. Oferowana blacho dachówka z Oświęcimia to współcześnie jeden z najczęściej stosowanych materiałów pokrycia dachowego. Jej specyficzna budowa, sposób tworzenia i materiał wykonania daje zdecydowaną przewagę nad innymi pokryciami dachowymi, szczególnie w zastosowaniu przy budowie domu.

Trwała blacho dachówka

Elementy składające się na dach wykonany z tego materiału są szczególnie cenione podczas budowy domów jedno i wielorodzinnych. Trwałość blacho-dachówki, jej waga oraz łatwość i możliwe szybkie tempo montażu przemawiają za stosowaniem jej jako pokrycia dachów spadzistych.

dach wielospadowy z pokryciem dachówkowymMateriał z którego wykonywana jest blacho-dachówka to blacha ocynkowana i pokryta warstwami lakieru. Nieduża grubość poszczególnych elementów składających się na dachy wykonane z blacho dachówki wpływa znacząco na ciężar całego pokrycia dachowego. W porównaniu do tradycyjnych materiałów stosowanych lata temu w budownictwie materiał blacho dachówki jest 10 krotnie lżejszy np. od pokryć ceramicznych. Dzięki temu więźba dachu nie wymaga specjalnych wzmocnień i przekłada się to na koszta postawienia dachu przy użyciu blacho dachówki.

Pokrycie blacho dachówki odpowiednią warstwą ochronną lakierów gwarantuje długą trwałość dachu wykonanego z blacho-dachówek. Obrazuje to również gwarancja jaka udzielana jest przez producentów blacho-dachówki, która sięga 20 a nawet 50 lat.

Czym kierować się wybierając blacho dachówki

Przy wyborze odpowiedniej blacho dachówki na budowę należy kierować się kilkoma aspektami technicznymi związanymi z tym produktem:

  • Grubość rdzenia dachówki
  • Jakość surowca
  • Rodzaj warstwy ochronnej
  • Walory estetyczne

Przy wyborze blacho dachówki możesz zawsze zwrócić się o pomoc do sprzedawców składów budowlanych czy specjalistycznych sklepów zajmujących się pokryciami dachowymi. Blachówka Oświęcim pozwala na dokładną ocenę potrzeb i możliwości jakie zastosować można przy budowie dachu. Wyszkoleni sprzedawcy oferują swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas profesjonalnych szkoleń firm produkujących blacho-dachówkę.

Zobacz więcej na stronie http://blachy-oswiecim.pl/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2023: Budowa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress