Listwy przypodłogowe mdf gdzie się przydadzą

Montaż podłogi wymaga odpowiedniego przygotowania i wyboru odpowiednich materiałów wykończeniowych. Chcąc wypełnić szczeliny dylatacyjne stosuje się listwy przypodłogowe. Ich wybór w dużej mierze zależy od rodzaju podłogi. Inne listwy przypodłogowe montuje się przy płytkach ceramicznych a jeszcze inne możemy montować przy panelach pcv.

Listwy pełniące funkcję dekoracyjną

Listwy przypodłogowe przydają się nie tylko jako element wypełnienia niestatycznej szczeliny dylatacyjnej ale bardzo często również jako część zabezpieczająca przed uszkodzeniem ściany. Listwy przypodłogowe pomagają także ukryć niedoskonałości i okablowanie i są powszechnie stosowane przy remontach, renowacjach lub podczas instalacji nowej podłogi.

Wybór listew przypodłogowych powinien uwzględniać również kwestię estetyczną. Szczególnie że jest to element wykończeniowy. W sprzedaży dostępnych jest zarówno wiele modeli listew pod względem rozmiaru, długości i kolorystyki. Najcześciej wybieranym modelem listew są te o klasycznym kształcie i neutralnej kolorystyce. Białe listwy przypodłogowe cieszą się największą popularnością.

Listwy przypodłogowe mdf – do jakich wnętrz pasują?

Listwy mdf to najcześciej wybierany element wykończenia podłóg. Nie są drogie, dostępne w wielu rozmiarach i wersjach kolorystycznych do tego nie ma problemu z ich dostępnością. Listwy przypodłogowe mdf pasują niemal do każdego wnętrza. Z powodzeniem można je montować we wnętrzach w stylu skandynawskim, nowoczesnym a nawet glamour. Podobnie jeśli chodzi o kolorystykę listwy przypodłogowe można dowolnie dobierać względem kolorów paneli/płytek. Listwy mdf świetnie będą się komponować zestawione z podłogą drewnianą w ciemnym kolorze jak również z płytkami ceramicznym w jasnych odcieniach.

Największy wybór listew przypodłogowych do wielu zastosowań posiada sklep E-listwy.pl. W ofercie białe listwy przypodłogowe mdf, szare listwy prezentujące się designersko, listwy mdf do malowania. Sprawdź ofertę na stronie sklepu: https://e-listwy.pl

Back To Top