Jaki kolor listew przypodłogowych wybrać?

Listwy przypodłogowe do element wykończeniowy stosowany do zamaskowania miejsca łączenia podłogi i ścian. Listwy te mają również zadanie chronić ściany przed uszkodzeniem oraz pochłaniać energię, która może powstawać na skutek uderzenia.

Pomimo dość szerokiego zastosowania listwy przypodłogowe od zawsze pełniły rolę dekoracyjną, dopełniającą wygląd podłogi. Dlatego też tak duże znaczenie ma wybór odpowiedniego koloru listwy.

Dostępna kolorystyka listew przypodłogowych

Na rynku sprzedażowym można znaleźć wiele modeli listew przypodłogowych. Do wyboru mamy listwy drewniane, listwy przypodłogowe mdf każde z nich można kupić w bogatej kolorystyce. Białe i czarne cieszą się największym zainteresowaniem. Jednak nie tylko te kolory dostępne są w ofercie sprzedażowej. Szare, brązowe, beżowe również można kupić.

Jakie listwy przypodłogowe do paneli

Panele wybierane są najczęściej jeśli chodzi o rodzaje okładzin podłogowych. Można je kupić w bogatej ofercie kolorystycznej, do wyboru mamy również wiele modeli paneli podłogowych. Przy wyborze listew przypodłogowych zawsze musimy mieć na uwadze rodzaj zamontowanej okładziny podłogowej. Jeśli mamy zamontowane panele podłogowe w jasnym odcieniu zdecydujmy się na taki kolor listew przypodłogowych, który będzie tworzył spójną całość. W przypadku jasnych podłóg na pewno dobrym wyborem będą listwy przypodłogowe drewniane białe lub listwy przypodłogowe mdf w odcieniach bieli. Deska barlinecka wybierana jest dość powszechnie jako rodzaj okładziny podłogowej. Tutaj dobrym połączeniem będą listwy przypodłogowe w kolorze pasującym do deski barlineckiej lub też listwy w kolorze kontrastującym.

fot: listwa przypodłogowa biała

Najczęściej wybierane listwy przypodłogowe

Największym zainteresowaniem cieszą się listwy przypodłogowe w kolorze białym. Wiele osób wskazuj na ich uniwersalność i wysoką estetykę. Trudno się z tym nie zgodzić! Ponadto listwy przypodłogowe drewniane czy mdf w kolorze białym pasują do każdego rodzaju wnętrza. Duży wybór zarówno paneli podłogowych jak i listew przypodłogowych znajdziesz w ofercie sklepu E-listwy.pl.


Comments are Closed

© 2023: Budowa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress