Jakie klamki wybrać do swojego domu?

klamki domino

Wybór klamki do drzwi, choć wydaje się dość prostym zadaniem, dla wielu osób może wydawać się sporym wyzwaniem. Odpowiednie dopasowanie klamki do drzwi to gwarancja niezawodnego ich użytkowania i długiej żywotności. Co więcej, klamka musi pasować nie tylko do samych drzwi, ale również do aranżacji naszego domu. Na co warto więc zwracać uwagę podczas wyboru klamki? Oto kilka podpowiedzi!

Jakość i odpowiednie parametry

Wybierając klamkę należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej parametry. W zależności od drzwi, które wybieramy mogą się one nieco między sobą różnić. Do masywnych, ciężkich drzwi – również dźwiękoszczelnych i przeciwpożarowych – należy wybierać równie masywną klamkę. Dzięki temu będziemy mogli bez najmniejszych problemów używać drzwi, nie musząc martwić się o to, że klamka zawiedzie. To również sposób na zachowanie estetycznego wyglądu drzwi – ogromna klamka na delikatnych drzwiach z całą pewnością nie będzie prezentować się dobrze. Nie zapomnijmy również o szyldach, jakie mamy do wyboru czyli długich i krótkich. Przed zakupem warto zapoznać się również z opiniami klientów, jak i dostępnymi markami. Zakres cen klamek drzwiowych jest naprawdę ogromny, podobnie jak ich wybór pod kątem jakości. Stawiajmy więc na sprawdzone i pewne marki, aby nie musieć wymieniać klamek zbyt często.

Klamki Domino – klasyka i design

Klamki Domino to jedne z chętniej polecanych marek, jakie znajdziemy w sklepach. Wysoka precyzja wykonania klamek, a także duży wybór pod kątem parametrów sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Klamki te łączą w sobie zarówno klasykę, jak i nieco nowoczesnego designu, przez co świetnie prezentują się w niemal wszystkich rodzajach aranżacji.

Klamki Domino znajdziesz na stronie https://handles.pl/94_domino

Back To Top