Zawiasy bezprzylgowe – co warto o nich wiedzieć?

Zawiasy są kluczowym elementem w budowie drzwi. Wysokiej jakości zawiasy zapewnią wiele lat działania drzwi na najwyższym poziomie. Dlatego więc nie powinno się oszczędzać na zawiasach, tylko wybrać odpowiedniej klasy. Montując jakościowe zawiasy nie musimy się przejmować myślą o konserwacji drzwi czy wymianą zawiasów. Jeśli planujemy zamontować w swoim domu drzwi bezprzylgowe, warto dowiedzieć się więcej na temat zawiasów bezprzylgowych.

Zawiasy bezprzylgowe – czym one są?

W nowoczesnych domach coraz częściej pojawiają się drzwi bezprzylgowe. Drzwi bezprzylgowe idealnie komponują się w minimalistycznych i industrialnych aranżacjach. Zawiasy bezprzylgowe chowają się w drzwiach w taki sposób, że nie widać ich po zamknięciu, przez co krawędź drzwi jest całkowicie gładka. Dzięki zawiasą bezprzylgowym drzwi idealnie łączą się z ościeżnicą, a skrzydło sprawia wrażenie, jakby miało dużo masywniejszą krawędź. Zawiasy bezprzylgowe świetnie działają nie tylko w drzwiach, ale też na przykład w meblach. 

Zawiasy bezprzylgowe – gdzie kupić?

Zawiasy niewidoczne 3D są niezwykle funkcjonalne. Nadają świeżego wyglądu naszym drzwiom przez wrażenia zlania się drzwi ze ścianą. Warto zwrócić uwagę na to, czy zawiasy są obustronne albo może są podzielone na lewą i prawą stronę. Zawiasy bezprzylgowe obustronne są prostsze w montażu oraz łatwiej można wyregulować wysokość, szczelinę i płaszczyznę zawiasu bezprzylgowego. Warto poszukać producenta, który ma szeroką ofertę zawiasów bezprzylgowych, posiada obsługę klienta na wysokim poziomie oraz ma dobre opinie. Nie powinno się oszczędzać na takich elementach jak zawiasy, gdyż wybór tanich o niskiej jakości może przełożyć się na problemy z pracą drzwi i potrzebę wymiany na nowe.

Więcej o zawiasach bezprzylgowych można znaleźć na stronie https://zawias.pl/kategoria-produktu/produkty/zawiasy-niewidoczne-3d/

Back To Top