Pojemniki siatkowe do technicznego zabezpieczania towarów. Co je charakteryzuje?

pojemniki siatkowe w magazynie

Proste i co najważniejsze skuteczne zabezpieczenie względem towarów powinno być przede wszystkim wykonane z trwałych materiałów, które nie tylko chronią od wewnątrz, ale również od zewnątrz. Pojemniki siatkowe UIC to rozwiązanie, które może okazać się niezbędne. Format tych zabezpieczeń jest wykorzystywany w magazynowaniu i transporcie już od lat. Na czym polega zatem fenomen pojemników siatkowych i co sprawia, że tak chętnie po nie sięgamy?

Zastosowanie pojemników siatkowych

Metalowe pojemniki siatkowe to inaczej tak zwane gitterboxy. Ta nazwa jest bardziej branżowa i większość osób pracujących w logistyce posługuje się na co dzień właśnie takim nazewnictwem. Kosze metalowe, pojemniki siatkowe UIC to przede wszystkim ochrona dla znajdujących się wewnątrz towarów. Możemy je wykorzystywać w transporcie i magazynowaniu. Pojemniki siatkowe UIC są również dostosowane do przewozu wózkami widłowymi.

Krótka charakterystyka

Pojemniki siatkowe są produkowane na bazie trwałych materiałów w postaci metalu i jego odmian. W celu utworzenia warstwy antykorozyjnej tworzy się specjalną pokrywę polegającą na malowaniu zanurzeniowym, proszkowym lub ocynkowaniu ogniowym. Pojemniki siatkowe charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości na uszkodzenia zewnętrzne. Posiadają dowolną ładowność nawet do 1500 kg. Co więcej, istnieje możliwość doboru ilości klap do otwierania zawartości wnętrza.  

Pojemniki siatkowe UIC

Stalbox to producent certyfikowanych pojemników siatkowych (EPAL – wysoka jakość). Wszystkie pojemniki siatkowe są wykonywane ze szczególną starannością, która pozwala na maksymalizację ich podstawowej funkcji jaką jest ochrona towarów przed uszkodzeniami. Dostosowane do magazynów i transportu. Pojemniki siatkowe UIC można zakupić za pośrednictwem http://stalbox.pl/. Sprawdzony producent umożliwia także zakup pojemników na dowolny wymiar. Dzięki temu będziemy w stanie dopasować rozmiar poszczególnych gitterboxów do potrzeb. 


Comments are Closed

© 2023: Budowa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress