Umywalki nablatowe owalne – od umywalki retro do nowoczesnej

Projektowanie łazienki to niemałe przedsięwzięcia dla wielu ludzi. Obecnie wybór armatury łazienkowej jest ogromny – dlatego możemy z łatwością zaprojektować sobie naszą łazienkę marzeń. Z pewnością jednym z ważnych elementów w łazience jest umywalka. To właśnie przy umywalce spędzimy wiele czasu i to często ta część wyposażenia łazienki nadaje charakteru całemu wnętrzu. 

Umywalka łazienkowa nablatowa – klasa i praktyczność w jednym 

Umywalka nablatowa to jeden z najczęściej wybieranych produktów. Powodów jest kilka – przede wszystkim, tego typu rozwiązania świetnie się prezentują. Umywalka nablatowa idealnie współgra z niemal każdym blatem. Możemy tutaj bawić się idealnym dopasowaniem materiałów, z których został zrobiony blat i umywalka. Doskonałym przykładem jest np. połączenie ciepłego odcienia drewna blatu z białym, zimnym kolorem umywalki. Dzięki temu łatwo możemy dodać nieco stylu do naszej łazienki. Również jednokolorowe zestawienia umywalki nablatowej doskonale się sprawdzą. Blat i umywalka w identycznych odcieniach  bieli doskonale sprawdzi się do klasycznej łazienki. 

Umywalka nablatowa – owalna czy kwadratowa 

Umywalka nablatowa nie musi być owalna, chociaz taka jest chyba najczęściej wybierana. W sklepach jak Arbo łazienki, możemy wybierać spośród wielu modeli umywalek nablatowych: https://www.arbolazienki.pl/umywalki-ceramiczne. Dostępne są zarówno umywalki nablatowe owalne, kwadratowe jak i prostokątne. Kwadratowe i prostokątne umywalki doskonale będa pasować do skandynawskich, minimalistycznych wnętrz. Idealne połączenie bieli i ciemnego drewna – to przepis na łazienkę w stylu nowoczesnym. Z kolei ciepłe odcienie drewna doskonale będą współgrać z owalną umywalką nablatową – dając przytulny efekt. 

Umywalki nablatowe to przede wszystkich doskonały design, ale nie należy zapomnieć o ich praktyczności. Ich prosty kształt i forma wpuszczenia w blat sprawia, że są one łatwe w utrzymaniu w czystości i oszczędzają dużo miejsca w łazience.

Back To Top