Zęby do łyżek koparkowych – które wybrać?

zęby do koparki

Zęby do łyżek koparkowych to bardzo ważny element, który wpływa na jakość, a także czas wykonywanej pracy. Na rynku dostępnych jest wiele marek i jeszcze więcej modeli. Które będą dla nas i naszej maszyny najlepsze? Oto kilka z nich!

Zęby do koparek CAT

Zęby do łyżek koparkowych CAT to jedne z najbardziej znanych i najchętniej wybieranych systemów zębowych w Europie. Nie można się temu dziwić, ponieważ te zęby do koparek są jednymi z najbardziej wytrzymałych. Ponadto posiadają one zabezpieczenie z bocznej strony zęba, które ułatwia pracę operatorom. Niewątpliwie jest to ich jedna z zalet, które należy wymienić.

zęby do łyżek koparkowych

Zęby do łyżek koparkowych ESCO

Zęby do koparek ESCO to również jedne z bardziej znanych i chętnie wybieranych systemów zębowych. Rynek budowlany stale się rozwija, więc producenci tych systemów zębowych podążają za nowoczesnymi rozwiązaniami, które ułatwiają życie niemal każdemu, kto pracuje na placu budowy. Te zęby do koparek wyróżnia to, że bardzo łatwo wchodzą w podłoże, przez co praca jest znacznie łatwiejsza. Co więcej, są one bardzo odporne na ścieranie, dzięki czemu mogą służyć przez naprawdę długi czas. Tutaj również można spodziewać się szerokiego wyboru zębów.

Coś dla wszystkich — Combi Parts

Istnieją również systemy zębowe, które są uniwersalne. Jednymi z nich są Combi Parts. To, że pasują one do wielu modeli, a także zastosowań jest ich ogromną zaletą. Niezależnie od tego, jaki rozmiar zębów do koparek będzie nam potrzebny, możemy być pewni, że wybór produktów będzie naprawdę duży. Warto nadmienić, że ten system zębowy jest niezwykle wytrzymały, dzięki czemu zdobył uznanie na niemal całym świecie.

Więcej informacji na temat zębów do koparek znajdziesz na stronie https://entrack.pl/zeby-do-koparek/.

Back To Top