Meble chłodnicze do sklepu – rodzaje mebli chłodniczych

lady chłodnicze

Meble chłodnicze to konieczny element wyposażenia każdego sklepu spożywczego. Tego typu sprzęty możemy znaleźć w specjalistycznych sklepach, ponieważ różnią się one od standardowych lodówek. Ważne aby dobrać odpowiednie meble chłodnicze do naszych potrzeb, ponieważ aktualnie na rynku znajduje się wiele wariantów mebli chłodniczych. Znaleźć możemy zarówno lady mięsne, regały chłodnicze, szafy chłodnicze i witryny cukiernicze. Jakie meble będziesz potrzebować w swoim sklepie? 

Lady mięsne – konieczny element wyposażenia sklepu spożywczego i mięsnego 

Lada mięsna to element wyposażenia wielu sklepów. Najważniejsze, to aby zwrócić uwagę nie tylko na jej wymiary, ale również materiał, z którego zostały wykonane, a także ich siła. Większość lad mięsnych chłodzących, to połączenie stali nierdzewnej i szkła. Zazwyczaj postawa, w której przechowujemy mięso zbudowana jest ze stali nierdzewnej, a gablota ze szkła. Dzięki temu bardzo łatwo można utrzymać czystość, co w tego typu meblach chłodniczych jest bardzo ważne. Jeszcze jedna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę, to z pewnością mechanizm otwierania gabloty – jest to konieczny element, dzięki któremu utrzymanie czystości będzie dużo prostsze. 

Szafy chłodnicze i regały – do sklepu spożywczego i monopolowego 

Szafy chłodnicze, to elementy, których nie powinno zabraknąć w żadnym sklepie spożywczym, który oferuje nabiał lub innego rodzaju produkty, które muszą być przechowywane w niższej temperaturze. Również wszelkiego rodzaju napoje, zwłaszcza naturalne soki czy napoje gazowane, dobrze żeby były przechowywane w szafach chłodniczych. W zależności od wielkości naszego sklepu i ilości produktów, można wybierać pomiędzy mniejszymi – jedno drzwiowymi szafami chłodniczymi, jak i większymi wariantami. Podobnie sprawa wygląda w przypadku regałów chłodniczych. Tutaj z kolei do wyboru będziemy mieć również zamykane jak i otwarte meble. 

Zaaranżowanie sklepu to nie lada wyzwanie, nawet dla doświadczonych właścicieli. Dlatego też, warto już na długo przed otwarciem nowego sklepu zapoznać się z wszystkim najważniejszymi informacjami. Tego typu informacje i produkty znaleźć można w sklepie Tarpom: http://www.tarpom.com.pl/meble_chlodnicze_nowe

Back To Top