Hale i namioty – czy można je wynająć na wesele?

hale i namioty

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, który planuje w pewnym momencie podjęcie kolejnego kroku. Po złożeniu przysięgi małżeńskiej oraz powiedzeniu sakramentalnego ”tak” przychodzi czas na zabawę oraz świętowanie całej uroczystości.

Wesele jest zazwyczaj wydarzeniem wzbogaconym o wiele atrakcji. Foto budki, fajerwerki, zespoły muzyczne i taneczne oraz wiele innych. Ostatnio jednak można zauważyć ciekawy trend organizowania wesel w halach i namiotach eventowych. Ta moda z pewnością przyszła do nas z zachodu, ponieważ nikt nie planował wcześniej w kraju nad Wisłą plenerowych imprez weselnych. Jest to ciekawa alternatywa na przesycone domy weselne, pałace czy restauracje, które nie wzbudzają już tak dużego zainteresowania jak kiedyś. Hale i namioty to idealne miejsce do zorganizowania wesela dla osób, które lubią niecodzienne pomysły. Taki format imprezy weselnej z pewnością wzbudzi wiele pozytywnych emocji wśród gości. Organizacja wesela w namiocie wiąże się jednak z kilkoma zasadami.

Impreza plenerowa powinna być organizowana głównie w sezonie wiosenno-letnim, ewentualnie na początku jesieni. Istnieją sposoby na zorganizowanie wesela późną jesienią oraz zimą, natomiast trzeba się liczyć z dużo większymi kosztami, które w porównaniu z wynajęciem tradycyjnej sali mogą być znacznie wyższe. Jesień zima to sezon w którym organizacja imprezy plenerowej wiązałaby się z dodatkowymi kosztami. należałoby zadbać chociażby o ogrzewanie w namiocie ewentowym.

Kolejnym ważnym aspektem jest montaż. Istotne jest, aby zamontowanie całej konstrukcji hali namiotowej nie zajmowała zbyt dużo czasu dla osób odpowiedzialnych za montaż, ponieważ wiąże się to ostatecznie z ceną, która może wzrosnąć.

Hale i namioty na wesela

Hale i namioty na wesela powinny być dopasowane swoją wielkością względem liczby gości jaką oczekują państwo młodzi. Nie ma sensu wybierać gigantycznej hali namiotowej, która może pomieścić 500 osób, jeżeli ilość gości nie będzie przekraczać stu. Co więcej możemy w ten sposób zaoszczędzić na kosztach wynajmu obiektu

Rezerwacja namiotu

Firm, które umożliwiają wynajęcie namiotu eventowego jest w Polsce wiele. Najważniejsze to znaleźć taka która za rozsądną cenę wynajmie namioty eventowy i prowadzi działalność w pobliskiej odległości. Jeśli planujemy zorganizować wesele w Krakowie nie ma sensu wynajmować namiot w Warszawie, usługa wynajmu wiązałaby się zapewne z dodatkowymi kosztami jakie należałoby ponieść za transport czy usługi montażowe. Dla chętnych którzy chcą wynająć namiot eventowy na wesele w Warszawie – polecamy zapoznać się z ofertą Moving Moments Company –
namioty eventowe w Warszawie
i okolicach wynajmuje i wypożycza ta firma.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2023: Budowa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress