Gdzie ustawić narożnik w salonie?

W jakim miejscu postawić narożnik do salonu? Wydawać się może, że to bardzo oczywiste i nieskomplikowane zadanie. Rzeczywistość jednak szybko weryfikuje nasze plany. Poznaj nasze propozycje co do ulokowania narożnika w salonie. 

1. Umieść narożną sofę na środku pokoju

Osoby z salonem na planie otwartym lub wyjątkowo dużym mogą chcieć postawić narożnik na środku pokoju, aby przełamać ogrom przestrzeni. Spowoduje to również automatyczne utworzenie sekcji, które mogą oddzielić ten konkretny obszar, na przykład do oglądania telewizji. Twoje inne „strefy” mogą mieć na przykład zestaw jadalny lub biurko.

2. Wsuń narożną sofę w róg pokoju

Dlaczego nie wykorzystać w pełni niewykorzystanych narożników? Stylizuj swoją sofę narożną w klasyczny sposób, wciskając kształt litery L w róg pokoju, tak aby oba końce owijały się wokół rogu pokoju, rozciągając się na obie ściany. Będzie wyglądał jak idealny element układanki! Następnie będziesz chciał umieścić resztę mebli do salonu wokół utworzonej tutaj otwartej przestrzeni.

3. Rozciągnij narożną sofę przez wykusz

Stwórz idealną ławkę pod pięknym oknem wykuszowym, umieszczając narożną sofę w poprzek okna. Nie tylko świetnie wygląda, ale także tworzy piękny punkt skupienia, gdy wchodzisz do pokoju. Upewnij się, że między oknem a sofą jest wystarczająco dużo miejsca, aby zasłony swobodnie opadały. To samo dotyczy kominka jako tła! Po prostu zostaw dużo miejsca, aby elementy Twojego domu zabłysły.

Nowe narożniki z funkcją spania do salonu?

Wybierając nowy narożnik warto jest kierować się rozmiarem pomieszczenia. Przestrzeń gra tutaj kluczową rolę. W przypadku, gdy miejsca jest za mało warto jest wówczas postawić na inne rozwiązania, jak na przykład wersalki czy sofy bez boków, które z pewnością zajmują o wiele mniej miejsca niż klasyczne narożniki. Narożnik z funkcją spania do salonu to przykład mebla idealnego, który może okazać się przydatny w wielu sytuacjach. Przenocowanie naszych gości po imprezie nie będzie stanowić zatem większego problemu. Nowy narożnik z funkcją spania z dodatkowym pojemnikiem na pościel możesz zakupić już w ofercie salonu https://mmsofa.eu/rodzaj/naroznik-z-funkcja-spania/. Szeroka oferta producenta mebli tapicerowanych to dobra okazja na uzyskanie sprawdzonego mebla wypoczynkowego dla całej rodziny. 


Comments are Closed

© 2023: Budowa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress