Zabudowy sanitarne i ich zastosowania

zabudowy sanitarne

Zabudowy sanitarne są niezwykle funkcjonalnym i ekonomicznym rozwiązaniem w przestrzeniach, w których panuje duża wilgoć. Charakteryzujące się dużą wytrzymałością, dużą swobodą aranżacji a także lekkością kabiny giszetowe oraz ścianki giszetowe są niezwykle często wykorzystywane do aranżacji przebieralni, toalet a także szatni w miejscach publicznych takich jak baseny, sale gimnastyczne czy też centra handlowe bądź budynki biurowe. Dowiedz się czym charakteryzują się wysokiej jakości zabudowy sanitarne i jakie są ich zastosowania z poniższego artykułu – serdecznie zapraszamy do lektury!

Czym są zabudowy sanitarne?

Zabudowy sanitarne to elementy aranżacji wnętrz w przestrzeniach publicznych, które występują w roli kabin lub ścianek odgradzających poszczególne segmenty tych przestrzeni od siebie nawzajem. Wysokiej jakości zabudowy sanitarne charakteryzować się powinny przede wszystkim trwałością i wytrzymałością a ponadto również łatwością utrzymania w czystości (co związane jest z tym, że domyślnie będą one miały wielu użytkowników). Budowy sanitarne pozwalają na aranżację wnętrz użytku publicznego nie przekraczając ustalonego budżetu – dostępne są one w bardzo atrakcyjnych cenach. Funkcjonalność oferowana przez zabudowy sanitarne sprawia, że nieprędko zostaną one zapomniane.

Ścianki giszetowe – zastosowanie

Ścianki giszetowe to pojedynczo stojące płyty sanitarne oddzielające od siebie przestrzenie w wybranym wnętrzu – spotkać się z nimi można chociażby w basenowej łaźni, w której odgradzają one prysznice umożliwiające wzięcie nago kąpieli, od pozostałych stanowisk przeznaczonych dla osób wchodzących na basen. Ścianki giszetowe wykorzystywane są również w męskich łazienkach, w których odgradzają poszczególne stanowiska pisuarowe zapewniając mężczyznom komfort podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych. Jeszcze innym przykładem zastosowania zabudów sanitarnych, w których skład wchodzą oczywiście ścianki giszetowe, jest wykorzystanie ich w gabinetach zabiegowych jako parawany oddzielające od siebie pacjentów lub gości. Dzięki swoim zastosowaniom ścianki giszetowe cieszą się rosnącą popularnością i chętnie wykorzystywane są przez najróżniejsze instytucje.

Gdzie kupić kabiny giszetowe?

Kabiny giszetowe będące tak naprawdę połączeniem wyżej wskazanych ścianek giszetowych, to zabudowy sanitarne wyposażone w drzwi. Stosowane są one przede wszystkim w łazienkach użytku publicznego a także przebieralniach w obiektach sportowych. Kabiny giszetowe, podobnie zresztą jak inne zabudowy sanitarne, dostępne są w ofercie polskiego producenta drzwi i ościeżnic BKT-System. Wysokiej jakości produkty, przeznaczone do zastosowania w powierzchniach użytkowych oraz mieszkalnych, znajdujące się w ofercie BKT-System (takie jak chociażby zabudowy sanitarne i kabiny giszetowe) to gwarancja funkcjonalności i wieloletniej satysfakcji. Zapoznaj się z ofertą BKT-System na stronie https://www.bkt-system.com.pl/kabiny-sanitarne/.

Back To Top