Hale i namioty – czy można je wynająć na wesele?

hale i namioty

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, który planuje w pewnym momencie podjęcie kolejnego kroku. Po złożeniu przysięgi małżeńskiej oraz powiedzeniu sakramentalnego ”tak” przychodzi czas na zabawę oraz świętowanie całej uroczystości. Wesele jest zazwyczaj wydarzeniem wzbogaconym o wiele atrakcji. Foto budki, fajerwerki, zespoły muzyczne i taneczne oraz wiele innych. Ostatnio jednak można zauważyć ciekawy trend organizowania wesel w halach i namiotach eventowych. Ta moda z pewnością przyszła do nas z zachodu, ponieważ nikt nie planował wcześniej w kraju nad Wisłą plenerowych imprez weselnych. Jest to ciekawa alternatywa na przesycone domy weselne, pałace czy restauracje, które nie wzbudzają już tak dużego zainteresowania jak kiedyś. Hale i namioty to idealne miejsce do zorganizowania wesela dla osób, które lubią niecodzienne pomysły. Taki format imprezy weselnej z pewnością wzbudzi wiele pozytywnych emocji wśród gości. Organizacja wesela w namiocie wiąże się jednak z kilkoma zasadami.

Impreza plenerowa powinna być organizowana głównie w sezonie wiosenno-letnim, ewentualnie na początku jesieni. Istnieją sposoby na zorganizowanie wesela późną jesienią oraz zimą, natomiast trzeba się liczyć z dużo większymi kosztami, które w porównaniu z wynajęciem tradycyjnej sali mogą być znacznie wyższe.

Kolejnym ważnym aspektem jest montaż. Istotne jest, aby zamontowanie całej konstrukcji hali namiotowej nie zajmowała zbyt dużo czasu dla osób odpowiedzialnych za montaż, ponieważ wiąże się to ostatecznie z ceną, która może wzrosnąć.

Hale i namioty na wesela

Hale i namioty na wesela powinny być dopasowane swoją wielkością względem liczby gości jaką oczekują państwo młodzi. Nie ma sensu wybierać gigantycznej hali namiotowej, która może pomieścić 500 osób, jeżeli ilość gości nie będzie przekraczać stu. Co więcej możemy w ten sposób zaoszczędzić na kosztach wynajmu obiektu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2019: Budowa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress