Wyzwanie na dziś – budowa garażu!

Budowa garażu to nie lada wyzwanie, jest wiele zmiennych na które trzeba zwrócić uwagę. Począwszy od wyboru miejsca, skończywszy na wyborze rodzaju garażu. Bardzo dobrym wyborem okazać się mogą garaże ocieplane z płyty warstwowej.

Garaże ocieplane z płyty warstwowej

Co to takiego te garaże ocieplane z płyty warstwowej? Otóż są to garaże które w mojej ocenie plasują się na najwyższym stopniu podium. Ściany tego garażu zajmują stosunkowo mało miejsca niż na przykład garaż murowany. Ciekawostką jest fakt że garaże ocieplane z płyty warstwowej mogą mieć nawet do 5 metrów kwadratowych powierzchni więcej od garażu murowanego.

Garaż

Bezpieczeństwo

Garaże ocieplane z płyty warstwowej posiadają dwie blachy w swojej strukturze. Jedna odpowiada za wzmocnienie ściany od wewnątrz i ładny wygląd. Druga zaś odpowiada za bezpieczeństwo, pełni bowiem funkcję antywłamaniową. Tak skonstruowany garaż to nie lada wyzwanie dla potencjalnych włamywaczy.

Wymagania

Brak załatwiania dużej ilości pozwoleń to kolejny atut. Chcąc wybudować wspomniany garaż możemy skorzystać z uproszczonej procedury budowlanej która wymaga jedynie zgłoszenia. Co prawda garaż będzie obejmował 35 metrów kwadratowych, jednak z pewnością (w razie konieczności) pomieści on nawet dwa samochody. Na stronie https://www.piotr.com.pl/ jest pełny opis przykładowych garaży, a oferta dopasowywana jest pod każdego klienta indywidualnie.

Back To Top