Grzejniki Zehnder. Czy warto inwestować w grzejniki dekoracyjne?

instalacje grzewcze

Instalacja centralnego ogrzewania zapewniona przez dewelopera najczęściej zawiera tylko podstawowe grzejniki. Nie stanowi to problemu, jeżeli mówimy o salonie, gdzie takie grzejniki można zakryć na czas letni zasłoną lub firaną. Największy problem pojawia się w łazience. Tam grzejnika nie możemy ukryć, mało tego potrzebny jest on do wieszania na nim ręczników. Z pomocą przyszli producenci, którzy oferują coraz to ciekawsze modele grzejników dekoracyjnych. Czy warto w nie inwestować?

Grzejniki dekoracyjne – charakterystyka

Grzejniki dekoracyjne różnią się budową od tych tradycyjnych. Zazwyczaj charakteryzują się ciekawym designem i w przeciwieństwie do podstawowych grzejników, występują w wielu kolorach. W sklepach możemy dostać od pastelowych kolorów po wyraźne – czerwień i czerń. Również forma ich bywa zaskakująca. Natrafić możemy na grzejniki inspirowane marokańskimi przepierzeniami, na te z industrialnym sznytem, a nawet na takie które pełnią również funkcję lutra. Kupując grzejnik dekoracyjny warto zwrócić uwagę, czy posiada on odpowiednią moc. Grzejniki dekoracyjne zazwyczaj posiadają mniejszą wydajność niżeli te tradycyjne.

Marki grzejników dekoracyjnych

Na rynku istnieje wielu producentów, którzy zdecydowali się na tworzenie tego typu grzejników.

Grzejniki Zehnder

Zehnder jest jednym z najpopularniejszych producentów grzejników. Firma ta posiada doświadczenie sięgające końca XIX wieku, kiedy to założono tę firmę w Szwajcarii. Istnieje wiele modeli grzejników dekoracyjnych Zehnder. Producent wypuszcza wzory, które kupić możemy w wielu kolorach i rozmiarach. Co sprawia, że łatwiej znaleźć odpowiedni dla wnętrza swojego domu grzejnik.

Producent oferuje zarówno szczebelkowe grzejniki idealne do łazienki, jak i te w postaci panelu, również lustrzanego.

Ciekawy model grzejnika Zehnder to Metropolian http://www.wodnetrendy.pl/grzejniki/968-grzejnik-zehnder-metropolitan-drabinkowy-bialy.html

Instal Projekt

To inna niezwykle popularna firma zajmująca się produkcją grzejników. Ich produkty dostępne są w wielu formach. Instal Projekt ma niezwykle nowoczesną i minimalistyczną stylistykę, pasującą do modernistycznych wnętrz.


Comments are Closed

© 2023: Budowa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress