Oświetlenie Phlipis. Jakie lampy od tego producenta kupimy w sklepach internetowych ?

Philips to światowy producent oświetlenia i sprzętu do użytku komercyjnego, a nawet urządzeń medycznych. W swoim asortymencie ma szereg produktów, my jednak skupimy się na oświetleniu tego producenta, a konkretnie lampach. Jakie znajdziemy w sklepach internetowych?

Oświetlenie Philips

Philips słynie z oświetlenia, nie chodzi tylko o żarówki, choć te obecne są w każdym sklepie, nawet małym wielobranżowym na wsi, jednak o ciekawe wzornictwo lamp salonowych i technicznych.

Wiszące lampy Philips

Nie da się oświetlić mieszkania nie wykorzystując ani jednej lampy wiszącej. Wykorzystujemy je do oświetlenia salonu, gdy nie jesteśmy zwolennikiem strojnych żyrandoli, oświetlenia kuchni i jadalni. Znajdziemy je również w sypialniach. W ofercie Philips wybór lamp wiszących jest na tyle duży, że z pewnością każdy znajdzie odpowiednią lampę do swojego wnętrza, czy to w stylu skandynawskim, nowojorskim, hampton czy też nowoczesnym.

Lampy stojące podłogowe

Nie możemy polegać na jednym źródle światła wiszącym pod sufitem. W każdym domu potrzeba oświetlenia bardziej subtelnego, dlatego należy również zdecydować się na lampy stojące. Dzisiaj najpopularniejsze są te na trzech drewnianych nogach. Wariant modernistyczny Philips to model InStyle o niezwykle nowoczesnym wyglądzie.

Lampy sufitowe Philips

Philips w swojej ofercie ma wiele lamp sufitowych. Zarówno tych klasycznych, jak i nowoczesnych. W ofercie Philips posiada oprócz klasycznych lamp sufitowych, plafonów i reflektorków, funkcjonalne wpusty sufitowe.

Gdzie kupimy lampy Philips?

Philips jest bardzo popularną marką wiec nie powinno być problemu z dostępnością produktów. Znajdziemy je zapewne w każdym sklepie budowlanym, salonie oświetleniowych, czy na portalach aukcyjnych. Jednak w niektórych przypadkach, zwłaszcza nowych i designerskich modeli, ceny lamp Philips mogą być bardzo wysokie i sięgać przeszło tysiąc złotych. Rozwiązaniem dla tego problemu są zakupy w sklepie internetowym oferującym końcówki kolekcji. Przykładem takiego sklepu jest Tyskie Lampy, do którego można trafić pod tym adresem: https://tyskielampy.pl/kategoria-produktu/oswietlenie-wewnetrzne/philips-hue/.


Comments are Closed

© 2023: Budowa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress