Styl industrialny – biurko na metalowych nogach

Biurko to bardzo ważny element wyposażenia naszego mieszkania. Zwłaszcza w czasie, kiedy bardzo wiele osób przebywa na home office, dobre biurko staje się jeszcze bardziej potrzebne. Często kojarzymy biurka z klasycznymi modelami, które zajmują sporo miejsca i chociaż są bardzo praktyczne, nie zawsze pasują do wystroju. Hitem w ostatnim czasie są meble w  stylu industrialnym – również biurka. 

Styl loftowy – jak go uzyskać w mieszkaniu

Przede wszystkim w stylu loftowy wyróżnić możemy kilka zasad, które w głównej mierze odpowiadają za charakterystyczny klimat tego typu wnętrz. 

  1. Po pierwsze duża przestrzeń – faktycznie styl loftowy stał się popularny, kiedy amerykańskie fabryki zaczęły być przetwarzane w mieszkania. Wszystkie elementy jak instalacje, rury i innego rodzaju elementy, które zwykle się zasłania – w stylu loftowym stały się charakterystyczną ozdobą. Oczywiście nie trzeba posiadać ogromnego mieszkania, aby móc urządzić swój pokój w stylu industrialnym. 
  2. Jasne i surowe odcienie podłóg i ścian, to kolejny znak rozpoznawczy stylu loftowego. Dlatego też kolory takie jak biel, szarości, drewniane i betonowe podłogi będa doskonale pasowac do tego typu wnętrz. 
  3. Wyjątkowe meble – tutaj czas na biurko z metalowymi nogami, bo styl loftowy charakteryzuje się również tym, że stawia się w nim na wyjątkowe meble, które łączą w sobie różnego rodzaju materiały. 

Biurko w stylu loftowym to przede wszystkim połączenie różnego rodzaju materiałów jak np. drewno i metal. Dzięki temu świetnie się prezentuje, jest trwałe i praktyczne. Industrialne meble stają się coraz bardziej popularne, zarówno w większych jak i mniejszych wnętrzach. wystarczy kilka dodatków, aby nasze mieszkanie wyglądało jak nowojorski loft. W sklpeie Gand Mele, znaleźć można loftowe biurka, które łacza w sobie metalowe elementy i wysokiej jakości płyty laminowane w ciepłych odcieniach drewna: https://gandmeble.pl/220-biurka. Tego typu rozwiązania świetnie sprawdzą się również do młodzieżowych pokoi. 


Comments are Closed

© 2023: Budowa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress