Czym kierować się przy wyborze stołu do ping ponga?

Ping pong to znana i lubiana dyscyplina sportowa. Coraz bardziej rozpowszechniona, czego dowodem jest dostępność sprzętu sportowego w strefach sportowych, parkach, przy placach zabaw. Okazuje się, że przybywa coraz więcej chętnych do gry w ping ponga oraz tych, którzy chcą kupić stół ping pongowi na własność. Cena zakupu raczej nie odstrasza, jednak bardzo często pojawiają się dylematy dotyczące samego wyboru stołu do ping ponga.

Wybierzmy sprzęt, który zapewni nam komfort gry

Stół do ping ponga powinien mieć przede wszystkim odpowiednie wymiary, należy je szczególnie wziąć pod uwagę jeśli planujemy inwestycję w sprzęt, który będzie outdoorowy. Oprócz instalacji samego stołu musimy zastanowić się również nad tym ile miejsca do gry nam zostanie. Stół do ping ponga nie powinien być ani za niski ani za wysoki, dlatego pomocny w tym będzie wybór takiego modelu, który posiada regulowane nóżki.

Solidny i wytrzymały

Solidny i wytrzymały czyli taki, który zapewni nam komfort gry, będzie stabilny podczas gry, nie będzie miał części ruchomych, które mogłyby przeszkadzać w trakcie gry. Wytrzymały a więc odporny na warunki atmosferyczne, na uszkodzenia mechaniczne. Inwestycja w stół do ping ponga powinna być dobrze przemyślana, zwłaszcza gdy planujemy zakup, który posłuży nam wiele lat. Co do wytrzymałości na pewno powinniśmy sprawdzić jaki blat ma wybrany przez nas stół. Mocna i wytrzymała konstrukcja zapewni komfort i bezpieczeństwo gry.

Wybieraj sprzęt renomowanych producentów

Inwestycja w stół do ping ponga powinna być podyktowana przede wszystkim naszym budżetem. Biorąc pod uwagę jakość wykonania i gwarancję producenta opłacalny okazuje się zakup sprzętu renomowanego producenta. W kategorii stołów do ping ponga, do tenisa liderem jest marka PINGO. Zakup co prawda będzie nieco kosztowny ale dla nas opłacalny. Zakupiony sprzęt na pewno posłuży nam na wiele lat. Przykładowe modele stołów do ping ponga marki PINGO znajdziesz w tej ofercie: https://sportgrupa.pl/kategoria-produktu/sprzet-sportowy/tenis-stolowy-zewnetrzny/

Back To Top