Jakie poszycie dachu do namiotu ekspresowego wybrać?

Namiot ekspresowy to funkcjonalne rozwiązanie doceniane przez wielu wystawców, sprzedawców. Dzięki szybkości montażu i demontażu nie tracimy czasu, niemal po chwili możemy rozpocząć wypakowywanie towaru i przygotowywanie ekspozycji na stoisku reklamowym.

Pokrycie dachu namiotu ekspresowego

Producenci oferują wiele możliwości wyboru poszycia dachowego. Przed wyborem należy dokładnie zastanowić się jaki typ dachu sprawdzi się w miejscach, w których najczęściej wystawiamy swoje produkty, czy też miejsca targów, w jakich zazwyczaj bierzemy udział.

Pełny dach nieprzeźroczysty

Dobierając poszycie dachu możemy zdecydować się na pełny dach nieprzeźroczysty. To tradycyjny i najpopularniejszy model poszycia dachowego. Występuje nie tylko w namiotach ekspresowych, ale też tradycyjnych namiotach ogrodowych i przyjęciowych.

Żagiel zaciemniający

Żagiel zacieniający dopierany jest do dachu panoramicznego (czyli takiego, który zawiera elementy przeźroczyste). Żagiel zaciemniający pozwala uzyskać trochę cienia, ale nie trzeba przy tym na zawsze rezygnować z widoku panoramicznego na niebo. Po upałach albo tez w miejscach zacienionych żagiel zaciemniający może być odpięty.

Dach panoramiczny

Dachem panoramicznym określamy typ dachu, który jest przeźroczysty w części szczytu. Dach panoramiczny pozwala na przepuszczanie większej ilości naturalnego światła do środka namiotu. Cenne jest to zwłaszcza dla wystawców biżuterii i rękodzieła, gdyż światło odbijające się od srebra, cyrkonii i kryształków zachęca klientów do podejścia do stanowiska.

Elementy dodatkowe do dachu namiotu ekspresowego

Falbanka

Falbanka to element dekoracyjny mocowany bezpośrednio do dachu. Falbanka może pomóc zdefiniować preferowany styl namiotu, współgrający z charakterystyką firmy. Falbanka może również maskować elementy konstrukcyjne dachu.

Sufit podwieszany

Jeżeli zależy nam na ukryciu elementów konstrukcyjnych dachu widocznych wewnątrz namiotu, warto rozważyć zakup sufitu podwieszanego, który skutecznie zamaskuje stelaż namiotu, który mógłby odciągając uwagę od tego co znajduje się w środku. Sufit podwieszany dodaje również elegancji.

Jeżeli szukacie namiotu ekspresowego zajrzyjcie do Vitabri http://www.vitabri.pl/

Back To Top