Obudowy przemysłowe – gdzie kupić?

Obudowy przemysłowe przydadzą się wszędzie tam, gdzie trudne warunki takie jak deszcz czy kurz uniemożliwiają użycie zwykłych obudów. W dzisiejszym artykule omówimy najciekawsze rodzaje obudów dostępnych na polskich rynku

Obudowy Bocard

Obudowy Bocard to idealne obudowy naścienne, które można wyposażyć w osprzęt terminalu. Wykonana jest z tworzyw sztucznych i jest oferowana w trzech wymiarach, każdy w różnych głębokościach.

Obudowy Bocard

Istotnym element obudów Bocard jest wysoki stopień ochrony przed dostępem wody i kurzy IP 65 (wersja z pokrywą na zawiasach lub pokrywą przykręcaną).

Obudowy BOS-Ecoline

Obudowy BOS-Ecoline sprzedawane są z różnymi uszczelkami – najlepsza wersja ma certyfikat IP 54, a zatem nieco niższy od oferowanych wcześniej obudów Bocard. Jednak jej zaletą jest wykonanie z mocnych materiałów (profile aluminiowe).

Obudowy BoS-Ecoline

Inne obudowy

To oczywiście dwa przykłady popularnych obudów dla przemysłu – jest ich znacznie więcej na stronie https://www.ex-con.pl/obudowy-przemyslowe/.

Znajdziemy tam katalogi z obudowami, różne szczegółowe parametry. Szczerze mówiąc ciężko się samemu w tym wszystkim połapać, dlatego dobrze jest skonsultować się z ekspertem. W zakładce „kontakt” na stronie ex-con znajdziemy dane do kontaktu.

Podsumowanie

Wybór obudowy przemysłowej nie jest łatwy, ale z pewnością szeroka oferta polskiego dystrybutora oraz możliwość kontaktu ze specjalistami nam go ułatwi.


Comments are Closed

© 2023: Budowa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress